چراغ‌هایی که روشن نشدند

کتاب صوتی

کتاب صوتی چراغ‌هایی که روشن نشدند

خرید

5

ماهک

اثری از
برگردان مهدی پرتوی

داستان قرارگرفتن در مسیر زندگی تازه

نام اصلی: Unlighted Lamps

ناشر: نشر چشمه

سال چاپ: ۱۳۸۰

شابک:

964-6481-58-2

خلاصه:

داستان در اوایل قرن بیستم در یکی از شهرهای کوچک آمریکا می‌گذرد.مری هجده ساله است که با پدرش زندگی می‌کند . پدر پزشک معتبری است. مری اخیرا خبردار شده است که پدرش نارسایی قلبی وخیمی دارد.مادرش هم سال هاست که آنها را ترک کرده‌است.عصر یک روز یکشنبه مری از خانه بیرون می‌زند.از خیابان های شهربی اعتنا به پسران جوانی که درخواست دوستی با او را دارند می‌گذرد و در مزارع حومه ی شهر به تماشای غروب خورشید می‌نشیند.شب هنگام وقتی به خانه بازمی‌گردد با خبر مرگ پدر خود روبرو می‌شود و درمی یابد که باید از این پس خود را برای زندگی تازه‌ای آماده کند که چندان راحت نیست.

بشنوید:

هنرمندان:
تهیه کننده راضیه هاشمی
صدابرداری و ادیت کیان شمس

تاریخ تولید اثر: تیرماه 1396

مدت زمان اثر: 1 ساعت و 4 دقیقه

ویژگی اجرای این داستان بیانی رئالیستی و بی نیاز از اغراق است تا شنونده همسو با ادبیات روان و بدون فراز و فرودهای نویسنده ، در انتها به دریافتی واقع گرایانه برسد.

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

تازه‌های ماه‌آوا

نگاهی اجمالی به کتاب

“ سلام اینجا ماه واره ست . ماه واره سیگنال های خیلی کوتاه از کتاب های صوتی نمایش های صوتی و هر چیز صوتی دیگه ایه. ماه واره راجع به کتابه. راجع به خوندن و شنیدنه کتاب . هر ماه واره یک شخصیت رو معرفی می‌کنه و در نهایت معرفی یک موزیک. ”

بره‌ای در پوست گرگنویسنده: رفیق شامیRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ هیلو بره‌ای باهوش و کنجکاو است است که توانایی تقلید صدای حیوانات دیگر را دارد. همین توانایی باعث می شود که وسوسه شود در پوست گرگی مرده برود و گوسفندان را بترساند. به این ترتیب او سر از گله گرگ ها درمی‌آورد و درگیر عملی ناخواسته و غیرمنتظره می‌شود. گرگ ها از هیلو، که می‌تواند صدای گوسفندان را تقلید کند، می‌خواهند که در شکار گوسفندان آن ها را همراهی کند. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools