تانگ فو

کتاب صوتی

کتاب صوتی تانگ فو

دوستان عزیز ماه آوا

از ابتدای مهرماه سال ۱۴۰۰ خرید محصولات ماه آوا تنها از طریق پلتفرمهای فروش کتاب صوتی امکان پذیر خواهد بود

اثری از
نویسنده سم هورن

روش برخورد با افراد دشوار

نام اصلی: Tongue fu!...

ناشر: نشر لیوسا

سال چاپ: 1398

شابک:

خلاصه:

کتاب تانگ فو نوشته‌ی سم هورن اولین‌بار در سال 2012 منتشر شد. عنوان فرعی این کتاب روش برخورد با افراد دشوار است. سم هورن در این کتاب به خوانندگان می‌آموزد که چطور روابط اجتماعی موفقی داشته باشند و به جای کناره‌گیری از افراد بتوانند با هر شخصی ارتباط برقرار کنند. عنوان کتاب از ترکیب دو کلمه‌ی تانگ به معنی زبان و فو ورزش‌های رزمی است. به همین دلیل نویسنده نام تانگ‌فو را برای کتاب انتخاب کرده است تا به خوانندگان توضیح دهد که در حمله‌های زبانی چطور می‌توانند از زبان مثل یک هنر رزمی استفاده کنند.
سم هورن نویسنده‌ی کتاب در چهار بخش به خوانندگان می‌آموزد که با مهارت کلامی از خود در برابر افراد بدقلق، بد زبان، سخت‌گیر و حتی لجباز حمایت کنند، اعتماد به نفس خود را بالا ببرند و با روش‌های مشابه هنرهای رزمی ابتدا ذهن و بعد زبان خود را برای دفاع و حمایت از خود استفاده کنند.
هر بخش از کتاب تانگ فو علاوه بر نکات کاربردی و عملی دارای مثالی است که به خواننده برای رفع درماندگی در برابر افراد دشوار کمک می‌کند. هر کدام از این مثال‌ها بر اساس تجربیات نویسنده از همایش‌ها و سخنرانی‌های او انتخاب شده است. سم هورن کتاب تانگ فو را به زبانی ساده نوشته تا خواندن آن برای خوانندگان راحت و قابل درک باشد.

بشنوید:

هنرمندان:
صدابرداری و ادیت میلاد رحیمی
کارگردان رضا عمرانی
تهیه کننده راضیه هاشمی

مدت زمان اثر: 7 ساعت و 34 دقیقه

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

تازه‌های ماه‌آوا

پنجاه و دو پله تا ثروتمند شدننویسنده: ناپلئون هیلRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ ناپلئون هیل چهره‌ی شناخته شده‌ی ادبیات موفقیت است. او پس از مصاحبه با افرادی چون توماس ادیسون، الکساندر گراهام‌بل، هنری فورد و... راز موفقیت این گونه افراد را شنید و بر این اساس کتاب‌هایی نوشت که میلیون‌ها خواننده در سراسر دنیا لب به تحسینش گشودند. این مقالات ساده ولی چالش برانگیزند و به شما در یافتن راه‌حل‌ها یاری می‌رسانند. کتاب را 52پله تا ثروتمند شدن نامیده‌اند، چون هر پله راهی است به سوی منفعت و سود شما. ”

بازی کارنویسنده: چارلز کنرادRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ . چارلز کنراد در این کتاب به روشنی و زیبایی مفهوم لذت بردن را با کسب موفقیت در کار پیوند می دهد و تک تک اجزاء بازی که عموما در کار به چشم نمی خورد را به عنوان عوامل موفقیت معرفی کرده و بسط می دهد. . نویسنده از طریق این عوامل که شامل اهداف، امتیاز گیری، بازخورد، انتخاب، زمین بازی، برنده شدن، و غیره است قدم به قدم خواننده را تا قله موفقیت در بازی کار پیش می برد و با مثال های متعدد مراحل را به خوبی در نگاه او روشن می سازد. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools