راه‌های موثر برای ایجاد انگیزه

کتاب صوتی

کتاب صوتی راه‌های موثر برای ایجاد انگیزه

کتاب صوتی راه‌های موثر برای ایجاد انگیزه

دوستان عزیز ماه آوا

از ابتدای مهرماه سال ۱۴۰۰ خرید محصولات ماه آوا تنها از طریق پلتفرمهای فروش کتاب صوتی امکان پذیر خواهد بود

اثری از

نام اصلی: Motivation

ناشر: نشر لیوسا

سال چاپ: 1397

شابک:

خلاصه:

پیش از سال 1930، اغلب پیشرفت‌های مدیریتی در نتیجه پیشرفت علم و تکنولوژی بود. پس از جنگ جهانی دوم اغلب پیشرفت‌ها به دلیل توجه به مسائل روانشناختیِ در ارتباط با انسان‌ها و تعامل با آنها رخ داد. این مسئله بیانگر اهمیت روانشناسی مدیریت و و ارتباط آن با سرشت و خوی انسانی است. برایان تریسی، نویسنده‌ی سرشناس حوزه‎ی موفقیت و روانشناسی، در کتاب راه‌های موثر برای ایجاد انگیزه با بررسی عوامل روانشناسی درگیر در میزان کارآیی و سوددهی تفاوت‌های قابل توجه در موفقیت‌های سازمان را بیان کرده است. مطالعه این کتاب به مدیران کمک می‌کند تا یک محیط کاری سالم و رو به رشد را برای جذب افراد با استعداد خلق کنند و با از میان برداشتن موانع و مشکلات رایج، باعث پیشرفت و سودآوری شرکت شوند.

بشنوید:

هنرمندان:
صدابرداری و میکس فروغ بهرامی
تهیه کننده راضیه هاشمی

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

تازه‌های ماه‌آوا

دومین بهارنویسنده: آلیستر مک لاودRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ کتاب دومین بهار: داستان‌های دهه 80 و 90 میلادی به قلم الیستر مک لاود، که موفق به دریافت جایزه‌ی ادبی پن مالامود شده، شامل هفت داستان کوتاه تکان دهنده‌ی بومی و جهانی است. الیستر مک لاود در داستان دومین بهار (Island: the complete stories) زندگی پسری را به تصویر می‌کشد که همه فکرش ایجاد کلوپ گوساله‌هاست. البته به نظر خود او این ایده‌اش آنچنان هم خلاقانه و بکر نیست زیرا او در مزرعه زندگی می‌کند و اطرافش همیشه پر از حیوان است. با این وجود پسر در این داستان امور دام‌ها و موقعیت زمانی بعضی از آن‌ها را مدام در ذهن بررسی می‌کند. مجله تایم در ستایش این اثر و نویسنده‌اش گفته است: "این داستان‌های شخصی و جست‌ و جوگرانه‌، با لحن مرثیه‌وار و خیس از ضرب‌آهنگِ آب‌های کانادا، گویای تلاش‌های ادبیِ اگر نه عظیم اما عمیقِ نویسنده‌شان‌اند." ”

نگاهی اجمالی به کتاب

“ کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند اثر برایان تریسی نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید منابع شگفت‌انگیز درونی خود را کشف کنید و قدرت‌های باورنکردنی خود را آزاد کنید. با مطالعه این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه تمام مردم و منابع مورد نیاز خود را برای رسیدن به هر هدفی که برای خود تعیین کرده‌اید به سوی زندگی خود جذب کنید. اگر آماده‌اید تا خود را به سطح عالی عظمت برسانید و به نتایج شگفت‌انگیزی دست یابید، نقشه راهنمای درست و مناسب در دست شماست، DNA (دی. ان. اِی) آینده شما در مقابل‌تان قرار دارد. تنها وسیله‌ای که برای خلق آینده‌ای شگفت‌انگیز برای خود به آن نیاز دارید، مطالعه این کتاب و تصمیم‌گیری درباره چگونگی به‌کارگیری آن در زندگی خود، برنامه‌ریزی و سپس حرکت و ادامه زندگی خوش‌بینانه و اجرای دستورات این کتاب است. وقتی با به کارگیری مفاهیم و نظرات جدید در زمینه کاری به نتایج جدید و بهتری دست می‌یابید شگفت‌زده می‌شوید. این موارد، همان مفاهیمی هستند که همه میلیونرهای خودساخته و افراد برنده عصر ما و رهبران موفق در هر زمینه آن‌ها را به کار بسته‌اند. در کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند، روند مرحله به مرحله موفقیت عظیمی را می‌آموزید که در نهایت بسیار آسان و بی‌زحمت آن را به کار می‌بندید. این استراتژی موفقیت آن چنان منطقی و جذاب و آن قدر کامل و جامع و سودمند است که همچون راه میان‌بری در عملکرد شخصی شما مؤثر است. اگر می‌خواهید درباره موضوعی بیندیشید، بزرگ بیندیشید تا نتایج عظیمی به دست آورید. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools