چهار اثر

کتاب صوتی

کتاب صوتی چهار اثر

دوستان عزیز ماه آوا

از ابتدای مهرماه سال ۱۴۰۰ خرید محصولات ماه آوا تنها از طریق پلتفرمهای فروش کتاب صوتی امکان پذیر خواهد بود

اثری از
برگردان گیتی خوشدل

بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو عصای معجزه‌گر تو است

نام اصلی:

ناشر: نشر پیکان

سال چاپ: 1386

شابک:

خلاصه:

کتاب «چهار اثر از فلورانس اسکاول شین» نوشته‌ی نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی «فلورانس اسکاول شین» و ترجمه‌ی نویسنده و مترجم صاحب‌نام ایرانی «گیتی خوشدل» است. همان‌طور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب مجموعه‌ی چهار نوشته‌ی اسکاول ‌شین است. این چهار کتاب عبارت‌اند از: «بازی زندگی و راه این بازی»، «کلام تو، عصای معجزه‌گر توست!»، «در مخفی توفیق» و «نفوذ کلام». زبان اسکاول شین ساده، صمیمی، بی‌تکلف و طنز است؛ ازهمین‌رو به‌راحتی با خواننده ارتباط برقرار می‌کند و در انتقال پیام‌های خود که پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد، بسیار موفق بوده است. در بخشی از کتاب «بازی زندگی و راه این بازی» می‌خوانیم: «بیشتر مردم زندگی را پیکار می‌انگارند. اما زندگی پیکار نیست، بازی است. هرچند بدون آگاهی از قانون معنویت نمی‌توان در این بازی برنده شد و پیروز بود و عهد عتیق و عهد جدید، با وضوحی شگفت‌انگیز قواعد این بازی را بیان می‌کنند. عیسی مسیح آموخت که زندگی، بازی بزرگ دادوستد است؛ زیرا آنچه آدمی بکارد، همان را درو خواهد کرد. یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند، به خود او باز خواهد گشت و هر چه بدهد باز خواهد گرفت.»

بشنوید:

هنرمندان:
کارگردان رضا عمرانی
تهیه کننده راضیه هاشمی
صدابرداری و میکس آرش رستمی
ادیتور کیان شمس

مدت زمان اثر: 12 ساعت و 35 دقیقه

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

تازه‌های ماه‌آوا

چه بر تو گذشته استنویسنده: اپرا وینفریRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ در این کتاب، اپرا وینفری، از تاثیرگذار‌ترین شخصیت‌های عصر حاضر، و دکتر پری، محقق و عصب‌شناس و روان‌پزشک سر‌شناس، نتایج بیش از سی سال تحقیقات و تجربیات خود را درباره علل رفتار‌ها و واکنش‌ها و احساسات آدمی، در قالب گفت و‌گو و پرسش و پاسخ‌هایی ملموس، به شکلی باور‌نکردنی و روشنگرانه به تصویر می‌کشند. مباحث علمی و قابل‌ فهم مطرح‌شده در «چه بر تو گذشته است» حاکی از اطلاعاتی ضروری و جالب در زمینه خود‌شناسی،دیگر‌شناسی، تربیت فرزند، مردم‌شناسی و جامعه‌شناسی است. با مطالعه اثر حاضر، خوانندگان علت بسیاری از رفتار‌هایشان را درمی‌یابند و در‌پی این رمز‌گشایی‌ها به درک درست‌تر و واقعی‌تری از تاثیر اتفاقات و تجربیات گذشته بر شخصیت کنونی و دلیل عملکرد‌های خود دست می‌یابند. ”

این کتاب شما را می‌خواباندنویسنده: جسامی هیبردRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ بی‌خوابی، فکر و خیال، استرس، و باز هم بی‌خوابی، این چرخه‌ی عذاب‌آوری است که می‌تواند تمام روزتان را خراب کند. بی‌خوابی یا بدخوابی عواقب هولناکی برای بدن دارد. حتی اگر خوابیدن را دوست نداشته باشید و بخواهید از بیست و چهار ساعت شبانه روز بیشترین استفاده را ببرید، باز هم نمی‌توانید بدنتان را از خواب محروم کنید. اما جای نگرانی نیست. «جسامی هیبرد» و «جو اسمار» اینجا هستند تا کمک کنند با ساده‌ترین روش‌ها خوابی آرام و باکیفیت داشته باشید. فرقی ندارد اگر یک شب، یک ماه یا یک سال درست نخوابیده‌اید، این کتاب به شما کمک می‌کند که راحت و بهتر بخوابید. نویسندگان با اطمینان اعلام کرده‌اند که راهکارهای این کتاب بی‌تردید مفید و اثرگذار هستند. به کمک همین راهکارهاست که می‌توانید عادت‌های بدخوابیدن را با عادت‌های مثبت جایگزین کنید. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools