بره‌ای در پوست گرگ

کتاب صوتی

کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ

خرید

8

ماهک

اثری از
نویسنده رفیق شامی

داستانی عبرت انگیز از وسوسه‌ی رفتن در جلد دیگری

نام اصلی: A sheep is wolf skin

ناشر: نشر چشمه

سال چاپ: ۱۳۷۸

شابک:

964-6481-14-0

خلاصه:

هیلو بره‌ای باهوش و کنجکاو است است که توانایی تقلید صدای حیوانات دیگر را دارد. همین توانایی باعث می شود که وسوسه شود در پوست گرگی مرده برود و گوسفندان را بترساند. به این ترتیب او سر از گله گرگ ها درمی‌آورد و درگیر عملی ناخواسته و غیرمنتظره می‌شود. گرگ ها از هیلو، که می‌تواند صدای گوسفندان را تقلید کند، می‌خواهند که در شکار گوسفندان آن ها را همراهی کند.

آنونس:

هنرمندان:
انتخاب موسیقی سروش اعتصامی
تهیه کننده راضیه هاشمی
صدابرداری و میکس آرش رستمی

تاریخ تولید اثر: خرداد 1396

مدت زمان اثر: 46 دقیقه

گرچه این داستان به طور اختصاصی برای گروه سنی کودک و نوجوان نوشته نشده است،اما در اجرای اثر لحنی انتخاب شده که این گروه سنی نیز دریافتی متناسب با سن و سال فرد داشته باشند و از سوی دیگر این امکان برای مخاطب بزرگسال هم فراهم باشد تا با لایه های عمیق اثر که مورد نظر نویسنده بوده است ارتباط برقرار کند.

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

تازه‌های ماه‌آوا

غول دروننویسنده: هری کارپنترRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ غول درون همان ضمیر ناخودآگاه است که اغلب نمی‌دانیم چگونه کار می‌کند و چگونه باید از آن استفاده کنیم؟ هدف این کتاب هم همین است. راهنما و آموزش استفاده از ضمیر ناخودآگاه برای دستیابی به موفقیت، سلامتی، خوشبختی و آرامش ذهنی شما که در اینجا جمع آوری شده است. دانستن نحوه کارکرد ضمیر ناخودآگاه حلقه? گمشده برای دستیابی به موفقیت است. روش‌های استفاده از آن آسان است، اما اگر ندانید ضمیر ناخودآگاهتان چطور کار می‌کند، احتمالاً شکست می‌خورید. کلید موفقیت دسترسی به ضمیر ناخودآگاه از طریق یک حالت ذهنی تغییر یافته است. تکرار عبارات تاکیدی برای ضمیر ناخودآگاه در حالت نرمال و بیدار بیشتر از منفعت ضرر دارد. باید یاد بگیرید که وارد حالت مغزی طبیعی آرام بشوید تا به قلمرو ضمیر ناخودآگاه نفوذ کنید. اگر تغییر خاصی در تضاد با باورهای ناخودآگاه شما باشد، نمی‌توانید اراده کنید که تغییر کنید. می‌توانید در تمام طول روز به هدفتان فکر کنید، اما در حقیقت این کافی نیست، و می‌تواند بر علیه شما عمل کند. ”

مادر آقتینویسنده: هانس کریستیان اندرسنRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ داستانی درباره طبیعت و فصل های مختلف زندگی. از کودکی تا پیری. پرواز خیال برفراز سرزمین های چهارگوشه عالم برای کسب تجربه، رشد و تکامل جسم و روح ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools