فرزند پنجم

کتاب صوتی

کتاب صوتی فرزند پنجم

خرید

10

ماهک

اثری از

برنده جایزه نوبل ادبی 2007

نام اصلی: The Fifth Child

ناشر: نشر ثالث

سال چاپ: ۱۳۸۷

شابک:

978-964-380-501-2

دسته بندی: رمان/ خانوادگی/ تراژدی

خلاصه:

ماجرای این رمان در انگلستان دهه شصت میلادی می‌گذارد."هریت" و "دیوید" که به لحاظ فرهنگی و پایگاه اجتماعی وضعیت یکسانی ندارند پس از ازدواج به فواصلی کوتاه صاحب چهار فرزند می‌شوند که همگی ناخواسته بوده‌اند.زن و شوهر هر دو به داشتن فرزندان زیاد علاقمند هستند تا اینکه "هریت" فرزند پنجم را باردار میشود.فرزند پنجم اما از همان دورانی که در رحم مادر رشد میکند علائم عجیبی از خود بروز می‌دهد و سرانجام با متولد شدن فرزند پنجم - که پسری است غیرعادی-مشکلات این زن و شوهر بیش از پیش عمیق و غیرقابل حل میشود.

بشنوید:

هنرمندان:
انتخاب موسیقی رضا عمرانی
تهیه کننده راضیه هاشمی
صدابرداری و میکس آرش رستمی

تاریخ تولید اثر: آبان ماه 96

مدت زمان اثر: 6 ساعت و 20 دقیقه

در طول اجرای این کتاب گوینده سعی کرده ضمن تنظیم اندازه بروز حس و ریتم حساب شده متناسب با رویدادهای متن، بدون پیشداوری و لحظه به لحظه ما را با داستان و شخصیت‌هایش همراه کند.به عبارت دیگر در طول اجرا هدف این بوده که مخاطب طی روندی فزاینده،با هراس جاری در متن پیش برود و حس و حال پایان داستان در همان ابتدا لو نرود.

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 4

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

leila nouraei

26 تیر 1397 ساعت 07:33

خیلی خوب بود. ممنون

محسن کیاندوست

1 مرداد 1397 ساعت 11:54

ممنون از بذل توجه شما

ساسان بالغی زاده

7 اردیبهشت 1397 ساعت 17:44

با سلام و تشکر از بابت ارائه 10 ماهک به عنوان هدیه. آیا امکان دانلود یکجای یک کتاب وجود دارد یا باید حتما بخش بخش دانلود شود؟

با سپاس

محسن کیاندوست

7 اردیبهشت 1397 ساعت 19:44

با سلام و تشکر. خیر. بدلیل زمان طولانی بعضی از کارها و کمک به دوستانی که سرعت نت بالایی ندارند کارها بصورت بخش بخش آپلود شده است.

کتاب صوتی جاده جاده

کورمک مک‌کارتی

کتاب صوتی زمان‌لرزه زمان‌لرزه

کرت ونه گات

کتاب صوتی ییلاق انگلیسی ییلاق انگلیسی

مارک دوگن

کتاب صوتی مارتا کیست؟ مارتا کیست؟

ماریانا گاپوننکو

تازه‌های ماه‌آوا

نگاهی اجمالی به کتاب

“ ماه واره#11 . از کانال تلگرام ماه آوا بشنوید Https://t.me/Maahava . . کتابهای هفته "کِلود ولگرد" • #ویکتور_هوگو " ناپلئون" • #فیلیکس_مارکم نشر نگاه نشر ثالث . شخصیت هفته #گابرییلگارسیامارکز . . معرفی موزیک #تبخیر_سطحی ”

مجموعه‌ی نامرئینویسنده: اشتفان تسوایگRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ راوی داستان درحال سفر با قطار به مقصد درسدن است که با همسفری آشنا می‌شود که در برلین عتیقه فروشی دارد. مرد عتیقه فروش به نقل خاطره‌ای عجیب و شنیدنی می‌پردازد که به سال‌های پس از جنگ جهانی مربوط می‌شود. دوران بحران و رکود اقتصادی.این خاطره به پیرمردی نابینا مربوط می‌شود که عاشق مجموعه‌ای هنری است که از هنرمندان سرشناس طی سال‌ها گردآوری کرده است. اما همین که عتیقه فروش عزم بازدید از مجموعه را می‌کند از زبان همسر و دختر پیرمرد حقیقتی عجیب را می‌شنود که او را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools