کلید

کتاب صوتی

کتاب صوتی کلید

خرید

5

ماهک

اثری از

داستان باز شدن قفل روح

نام اصلی: The Key

ناشر: نشر چشمه

سال چاپ: 1382

شابک:

964-7204-41-8

خلاصه:

" بسی پاپکین" زنی بیوه و میانسال است که در آپارتمانی در نیویورک زندگی می‌کند.او که سالهاست در دنیای تنهایی خودش بسر میبرد ، نسبت به همه ی آدم‌ها و همسایگانش بدبین است و با کسی ارتباط ندارد. روزی هنگام خروج از آپارتمان همچون همیشه در را قفل می‌کندو حتی سوراخ کلید را هم با بتونه پر میکند تا نیروهای مافوق بشری به آپارتمانش راه پیدا نکنند.اما در غروب این روز بخصوص با صحنه‌هایی از زندگی مواجه می‌شود که به کلی روحش را دگرگون می‌کند.

آنونس:

هنرمندان:
تهیه کننده راضیه هاشمی
صدابردار صنم کجوئی
انتخاب موسیقی صنم کجوئی
ادیتور کیان شمس

تاریخ تولید اثر: شهریورماه 1396

مدت زمان اثر: 44 دقیقه

این داستان در دقایق پایانی چرخشی به سمت ماوراء دارد که حال و هوای شخصیت اصلی را دگرگون می‌سازد.در اجرا سعی شده از طریق موسیقی زیرکلام در بخش کلیسا و لحن متناسب برای جملات پایانی،این ویژگی اثرگذارتر شود.

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

تازه‌های ماه‌آوا

انگور فرنگینویسنده: آنتوان چخوفRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ چخوف نه با بیان صریح، بلکه به‌وسیله نمایش، ماجراها، ساختمان و موضوع داستان به خواننده می‌گوید: چه ترسی داری از این که آدم با شخصیتی باشی؟ چرا در برابر زیردستان مغرور و بی‌اعتنایی؟ آیا نیک‌بختی فقط در رتبه و سردوشی و جیب پر پول پنهان است؟ ”

اسرار ماندگاری عشقنویسنده: دکتر جان گریRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ در سراسر این کتاب مهارت‌های برقراری ارتباط برای حمایت از نیازهای جدید عاطفی همسرمان را توضیح داده که دقیقانیاز ما را به عشق و صمیمیت ماندگار، شادی‌آور و لذت‌بخش برآورده می‌کنند ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools