باشگاه پنج صبحی‌ها

کتاب صوتی

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

دوستان عزیز ماه آوا

از ابتدای مهرماه سال ۱۴۰۰ خرید محصولات ماه آوا تنها از طریق پلتفرمهای فروش کتاب صوتی امکان پذیر خواهد بود

اثری از

نام اصلی: The 5 AM Club

ناشر: نشر نسل نواندیش

سال چاپ: 1398

شابک:

خلاصه:

چگونه نوابغ، غول‌های دنیای تجارت صبحشان را می‌گذرانند تا به موفقیت‌های بزرگ برسند.
فرمول ساده‌ای که می‌توانید به راحتی از آن برای زود از خواب بیدار شدن و بهره ‌گیری از الهام برای رسیدن به یک روز بزرگ استفاده کنید .
روش قدم‌به‌قدم برای استفاده از سکوت و آرامش صبح، ورزش کردن و رشد شخصی.
روشی برای بیدار شدن صبح زود از خواب، به منظور فکر کردن، ابراز خلاقیت و رسیدن به آرامش.

بشنوید:

هنرمندان:
کارگردان رضا عمرانی
تهیه کننده راضیه هاشمی
صدابرداری و ادیت نیلوفر ندایی

مدت زمان اثر: 11 ساعت و 50 دقیقه

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

تازه‌های ماه‌آوا

این کتاب شما را آرام می کندنویسنده: جسامی هیبردRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ این کتاب شما را آرام می‌کند عنوان کتاب حاضر است که نوشته‌ی جسامی هیبرد و جو اسمار است. این کتاب در سال 2014 منتشر شد و در دسته‌ی کتاب‌های روانشناسی با موضوع رفتاردرمانی، شناخت درمانی و آرامش ذهن قرار می‌گیرد. جسامی و جو برای نوشتن این کتاب از تجارب حرفه‌ای خود و از آخرین پژوهش‌ها و تحقیق‌ها استفاده کرده‌اند. کتاب به زبانی ساده و با استفاده از مثال‌ها و طنزها و لطیفه‌های مفید به خوانندگان کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس، آرامش ذهنی و شادکامی بیشتر بتوانند تغییرات مثبتی در زندگی خود ایجاد کنند. این کتاب در 10 بخش تدوین شده است و در هر بخش روش‌های عملی برای مقابله با مشکلات ارائه شده است. این روش‌ها در کنار تمرین‌ها در نهایت به خواننده این فرصت را می‌دهد تا استرس و اضطراب را از خود دور کنند و با فشارهای زندگی روزانه کنار بیایند. استرس، نگرانی و اضطراب ممکن است با توجه به سن و شغل افراد متغیر باشد و در بعضی از افراد زیاد و در بعضی دیگر کم‌تر باشد؛ اما آنچه در این میان اهمیت دارد این است که استرس و نگرانی به ذات خود برای فرد مخرب است و می‌تواند او را از فعالیت‌های روزمره دور نگه دارد. از طرفی هزاران علت وجود دارد که باعث ایجاد اضطراب و نگرانی می‌شود. یکی از این عوامل کمال‌گرایی بی‌حساب افراد است. زمانی که فرد کمال‌گرایی خود را به حد بالا می‌رساند در واقع همه چیز را حتی خودش را در بهترین حالت ممکن می‌خواهد؛ اما این افراد نمی‌دانند که بی‌عیب و نقص بودن وجود خارجی ندارد به همین دلیل در بسیاری از مواقع دچار استرس و نگرانی می‌شوند. این کتاب مناسب افرادی است که نگرانی و اضطراب دارند و آرامش خود را از دست داده‌اند. نویسندگان کتاب به خوانندگان می‌آموزند که چطور می‌توان آرامش حقیقی را در زندگی ایجاد کرد و در نهایت چطور آن را حفظ کرد. پس اگر جزو افرادی هستید که زندگی روزمره باعث شده تا آرامش خود را ازدست بدهید کتاب «این کتاب شما را آرام می‌کند» برای شماست. ”

نیروی اعتماد به نفسنویسنده: برایان تریسیRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ برایان تریسی در مقدمه‌ی این کتاب گفته است که طی بیست و پنج سال، زندگی مردان و زنان زیادی را بررسی‌ کرده است و همیشه خصوصیات و صفات مشترک آن‌ها را جست‌وجو کرده است، خصوصیاتی که باعث شده این افراد به موقعیت‌هایی بالاتر از میانگین افراد جامعه برسند. او می‌گوید که مسیر این جست‌وجو، هزاران کتاب، مقاله و مطالب تحقیقاتی در مورد موفقیت خوانده است و در نهایت به این نتیجه رسیده که صفت بنیادین برای موفقیت و کامیابی در تمام مراحل زندگی، اصل اعتمادبه‌نفس است. این کتاب در واقع یک «ماراتن ذهنی» است که نیاز به تمرین زیادی دارد. هرقدر بیشتر در این راه پافشاری و تلاش کنید، به نتایج بهتر و بزرگ‌تری می‌رسید. اگر اصول کاربردی و ثابت‌شده‌ای که از زندگی مردان و زنان بزرگ و موفق الگوبرداری شده‌اند را دنبال کنید، می‌توانید به نیروی اعتماد به نفس برای هر چیزی که از ته دل می‌خواهید تلاش کنید و به آن برسید. در این کتاب یاد می‌گیرید که چطور اطمینان، شهامت، و عزم راسخ را در تمام عرصه‌های زندگی خود رشد و گسترش دهید. شما چگومگی مواجهه با بزرگ‌ترین چالش‌ها و فرصت‌های زندگی خود را، بدون ترس و در کمال اطمینان از توانایی‌های خود برای تحقق آن چه در ذهن دارید، خواهید آموخت. باید بدانید که شما به کمک استعدادها و درون‌داشت‌های طبیعی خود، توانایی‌هایی بالقوه و شگفت انگیزی برای پیشرفت، موفقیت و کامیابی دارید. قدرت این نیروهای درونی آن قدر زیاد است که برای صد بار زندگی کافی خواهد بود. پس باید این قدرت‌ها را درک کنید و آن‌ها را به مرحله‌ی عمل برسانید. تنها چیزی که در این بین ممکن است میان شما و داشتن یک زندگی فوق‌العاده و دست‌یافتنی قرار گرفته باشد، ترس‌های شماست. این ترس‌ها، هر شکلی که داشته باشد، تا پایان این کتاب، برای همیشه از ذهن و وجودتان رفته است. هر زن یا مردی که در زندگی شخصی، اجتماعی و حرفه‌ای خود به جایگاهی برتر رسیده، همیشه نسبت به افراد عادی، با سایر شرایط یکسان، اعتماد به نفس بیشتری داشته است. وقتی شخصیت خود را به درستی پرورش می‌دهید و به این خود باوری می‌رسید که می‌توانید از پسِ انجام هر کاری برآیید، آینده‌ی شما هیچ حد و مرزی نخواهد داشت. واقعیت این است که اگر بتوانید اعتماد به نفس راسخ و خدشه‌ناپذیر را در وجود خود ایجاد کنید و پرورش دهید، جهان‌تان کاملا زیر و رو می‌شود. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools