دو دنیا

کتاب صوتی

کتاب صوتی دو دنیا

دوستان عزیز ماه آوا

از ابتدای مهرماه سال ۱۴۰۰ خرید محصولات ماه آوا تنها از طریق پلتفرمهای فروش کتاب صوتی امکان پذیر خواهد بود

اثری از
نویسنده گلی ترقی

نام اصلی:

ناشر: نشر نیلوفر

سال چاپ: 1395

شابک:

دسته بندی: داستان کوتاه

خلاصه:

داستان دودنیا مجموعه داستانی است که 7 داستان از گلی ترقی را در خود جای‌داده است. این کتاب را گلی ترقی در ادامه‌ی کتاب خاطره‌های پراکنده نوشته است. به گفته‌ی گلی ترقی داستان‌های «اتوبوس شمیران»، «خانه مادربزرگ» و «دوست کوچک» که در خاطرات پراکنده منتشرشده‌اند درواقع متعلق به این کتاب است.

علاوه بر این داستان پدر که قبلاً در کتاب خاطرات پراکنده منتشرشده بود، در این کتاب کامل شده و دوباره منتشرشده است. گلی ترقی در مقدمه‌ی کتابش گفته است: «امیدوارم روزی در آینده همه این داستان‌ها که مجموعه پیوسته‌ای از خاطرات یک دوره‌اند، یکجا منتشر شوند زیرا این داستان‌ها را می‌توان فصل‌های یک رمان شمرد.»
داستان‌های این کتاب به‌صورت اول‌شخص نوشته‌شده‌اند. لحن داستان بسیار روان و خودمانی است و ادبیات عامه در آن به چشم می‌خورد. داستان‌ها پیچیده نیستند و تنها روایت‌هایی روزمره و آشنا از زندگی مردمان نیم‌قرن قبل ایران است

بشنوید:

هنرمندان:
تهیه کننده راضیه هاشمی

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

کتاب صوتی نان آن سالها نان آن سالها

هاینریش بل

کتاب صوتی به من نگاه کن به من نگاه کن

الهام فلاح

کتاب صوتی اول شخص مفرد اول شخص مفرد

هاروکی موراکامی

کتاب صوتی دو دنیا دو دنیا

گلی ترقی

کتاب صوتی برای یک شب عشق برای یک شب عشق

امیل زولا

کتاب صوتی اینم شد زندگی اینم شد زندگی

عزیز نسین

تازه‌های ماه‌آوا

نگرش یعنی همه چیزنویسنده: جف کلرRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ «هیچ رویدادی به خودی خود رخ نمی‌دهد. زمانی در یک کار موفق می‌شوید که بفهمید باید خودتان با تلاش و جد و جهد آن را محقق کنی. » کتاب نگرش یعنی همه‌چیز نوشته‌ی جف کلر به شما کمک می‌کند تا مسیر موفقیت را کشف کنید و در آن مسیر قدم بزنید. این کتاب خواننده را تشویق به تغییر نگرش می‌کند و برای این تغییر این امر روشی کارآمد ارائه می‌دهد. جف کلر درباره‌ی این کتاب می‌نویسد: «هر قدر هم که طرز فکرتان مثبت یا منفی باشد، این کتاب برای‌تان مفید است. اگر طرز فکرتان منفی است، مایوس نشوید چون با استفاده از مطالب این کتاب می‌توانید نگرشی مثبت در خود ایجاد کنید و به نتایج خارق العاده‌ای در زندگی‌تان دست یاببد. و اگر هم اکنون نیز فردی مثبت اندیش هستید.، با استفاده از اصولی که در این کتاب مطرح می شود، می‌توانید به مدارج بالاتر پیروزی و موفقیت صعود کنید. بیش از بیست سال است که روی این موضوع تحقیق می‌کنم که چرا بعضی از مردم در کارهایشان موفق هستند و بعضی ناکام. در این مدت، صدها کتاب و هزاران مقاله درباره ی نگرش و موفقیت مطالعه کرده و به بیش از سه هزار ساعت نوار صوتی در این زمینه گوش داده‌ام. به علاوه، با اشخاص موفق بی شماری مصاحبه کرده‌ام تا به رمز موفقیت‌شان پی‌ببرم. ”

برف خاموش ، برف مرموزنویسنده: کنراد آیکنRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ داستان، روایتگر دنیای خاص، درونی و ساکت پسربچه ای است که بتدریج از زندگی واقعی، اعضا خانواده و همکلاسی هایش فاصله می‌گیرد و در حجمی سفید و خاموش و مرموز سیر می‌کند که در حقیقت به دلیل از دست دادن حس شنوایی در او ایجاد شده است. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools