ماجرای دومین لکه( مجموعه نمایشی شرلوک هلمز)

نمایش صوتی

نمایش صوتی ماجرای دومین لکه( مجموعه نمایشی شرلوک هلمز)

نمایش صوتی ماجرای دومین لکه( مجموعه نمایشی شرلوک هلمز)

دوستان عزیز ماه آوا

از ابتدای مهرماه سال ۱۴۰۰ خرید محصولات ماه آوا تنها از طریق پلتفرمهای فروش کتاب صوتی امکان پذیر خواهد بود

اثری از

" کشف راز معمای محرمانه "

نام اصلی: The Memories of Sherlock Holmes

ناشر: نشر ثالث

سال چاپ: 1393

شابک:

978-622-6386-00-5

خلاصه:

مدرک محرمانه و مهمی از خانه‌ی یکی از مقامات بلند‌پایه وزارت خارجه انگلستان به سرقت رفته‌است . نخست وزیر و مسئول وزارت خارجه از هولمز برای پیدا کردن این نامه طلب یاری می‌کنند.این نامه در صورتی که به دست بدخواهان بیفتد می‌تواند جرقه‌ی بروز جنگ در سراسر اروپا را بزند. هولمز به همراه دستیارش دکتر واتسون تحقیقاتش را دراین موردآغاز می‌کند .سرنخ های اولیه هولمز را به خانه و همسر مسئول وزارت خارجه می‌کشاند.

بشنوید:

هنرمندان:
بازیگر علی زرینی
کارگردان رضا عمرانی
ادیتور صنم کجوئی
انتخاب موسیقی رضا عمرانی
تهیه کننده راضیه هاشمی

تاریخ تولید اثر: ادریبهشت ماه 96

مدت زمان اثر: 1 ساعت و 14 دقیقه

این مجموعه نمایشی در فرم و شیوه اجرایی ساختار کلاسیک روایت را برگزیده و روابط شخصیت‌ها و مکان‌های وقوع داستان در همان چارچوب آشنا برای مخاطب فضاسازی و اجرا شده‌اند.

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 6

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

مازیار کربلایی هادی

31 فروردین 1397 ساعت 11:42

سلام همچنان لینک دانلود نمایش دو لکه بسته است لطفا رسی گی کنین.

محسن کیاندوست

31 فروردین 1397 ساعت 16:52

با سلام و عرض پوشش. آماده سازی مجموعه شرلوک کمی طولانی شده و به زودی بر روی سایت قرار داده میشود. قاعدتا آثاری که در قسمت بزودی قرار دارند نباید برای فروش باز می بودند. به محض آماده شدن به شما اطلاع رسانی خواهد شد. چنانچه تمایل داشته باشید میتوانیم خرید شما را بازگشت دهیم تا از سایر اثار استفاده نمایید.

مازیار کربلایی هادی

31 فروردین 1397 ساعت 02:14

سلام متاسفانه ماهک خریداری شد منتها لینک دانلود ساخته نشد ، واقعا و واقعا قالب سایت شما بسیار ناکارآمد و اعصاب خورد کن و بیجهت پیچیده است حال اینکه سایتهای دیگری هم هستند که کاربر بی جهت به زحمت نمی افتد و خیلی راحت به محتوی دسترسی دارد من نمیدونم واقعا چرا به این شکل خب بنده الان درتنهایی نیاز دارم این قطعه را گوش کنم که ناممکنه اونهم پس از پرداخت متوجه شدم که امکان شنیدن ندارم واقعا متاسفم

محسن کیاندوست

31 فروردین 1397 ساعت 16:52

ممنون از نظرتون. لطفا بفرمایید با کدام قسمت از کاربری سایت مشکل دارید تا حتی المقدور اصلاح کنیم.

امیر محمد ترابی

18 خرداد 1398 ساعت 08:33

سلام مثلا کتاب های خریداری شده در نسخه موبایل اسم و پوستر هاشون نمیاد ، در ثانی واقعا پیچیده کردید همین لیست کتابهای من رو در صفحه اصلی میزاشتید درست بعد از ورود

دیزاین سایتتون هم دلگیره بنظر من

محسن کیاندوست

24 مرداد 1398 ساعت 23:07

ممنونم نظرتون رو بررسی میکنیم

کتاب صوتی برای فرداها متشکرم برای فرداها متشکرم

والری تریرولیر

کتاب صوتی آدم کجا بودی؟ آدم کجا بودی؟

هاینریش بل

کتاب صوتی راز بین دو نفر راز بین دو نفر

کارن ام.مک‌منس

کتاب صوتی اعتراف باز اعتراف باز

شهلا زرلکی

تازه‌های ماه‌آوا

سیلماریلیوننویسنده: جی.آر.آر. تالکینRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ کتاب «سیلمارلیون» نوشته جی.آر.آر. تالکین،جان رونالد روئل تالکین، (1973-14892) نویسنده و زبان‌شناس بریتانیایی است. از مشهورترین آثار او می‌توان به «ارباب حلقه‌ها» و «هابیت» اشاره کرد. کتاب سیلمارلیون، مجموعه‌ای از نوشته‌های تالکین است که داستانهای قبل از ارباب حلقه‌ها و دوران دو درخت را توضیح ‌می‌دهد. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «آنک ارو، آن یکتا که در آردا او را ایلوواتار می‌نامند؛ و او نخست آینور را آفرید، قُدسیان را، که ثمره اندیشه‌اش بودند، و با او بودند پیش از آن‌که چیزهای دیگر در وجود آید. و او با آنان سخن گفت، نغمه‌های آهنگ را بر ایشان خواندن گرفت؛ و آینور در برابر وی خواندند، و او شاد بود. امّا زمانی دراز هر یک به تنهایی می‌خواندند، یا فقط تنی چند با هم، و باقی به آهنگ گوش می‌سپردند؛ چرا که هر یک تنها آن بخش از اندیشه ایلوواتار را درمی‌یافتند که خود نشأت گرفته از آن بودند، و با فهم برادران خویش می‌بالیدند، امّا به آهستگی. باری همچنان که به هم گوش می‌سپردند به تفاهمی ژرف‌تر رسیدند، و هم‌صدایی و همسازی‌شان فزون گشت. و چنین واقع شد که ایلوواتار جمله آینور را به نزد خویش فرا خواند و نغمه‌ای شگرف به ایشان باز نمود، و از چیزهایی بزرگ‌تر و شگفت‌تر از آنچه تا به‌اکنون آشکار گردانیده بود، پرده برگرفت؛ و شکوه آغاز و جلال انجامش آینور را مبهوت ساخت. چنان‌که ایلوواتار را نماز بردند و خاموش ماندند». ”

برای فرداها متشکرمنویسنده: والری تریرولیرRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ پنج سال از روزی می‌گذرد که والری تریرویلر، شریک زندگی سابق فرانسوا اولاند رئیس‌جمهور وقت فرانسه، تصمیم گرفت کتاب برای این لحظه متشکرم را در جواب بیانیه هجده کلمه‌ای کاخ الیزه منتشر کند، بیانیه‌ای که در خبرگزاری فرانسه منتشر شد و رسماً اعلام کرد رئیس‌جمهور وقت از بانوی اول جدا شده. آن کتاب جنجالی، علاوه بر آن‌که بیش از 750 هزار نسخه در فرانسه به فروش رفت، در سراسر دنیا نیز مورد توجه قرار گرفت و بحث‌های رسانه‌ای بسیاری درباره آن به راه افتاد. حتی خود اولاند در کتاب خاطراتش، درس‌های قدرت، که در سال 2018 انتشارات استوک منتشر کرد، در بخشی با عنوان «رنجِ والری» به آن پرداخته: «جدایی ما و شرایط اعلام آن، که والری نخواست درش شریک شود، موقعیتمان را سخت‌تر کرد. بعدها در کتابی که با موفقیتی چشمگیر همراه بود از زخم‌هایش گفت و با کلماتش آنچه را از سر گذرانده بود شرح داد. آن کلمه‌ها رنجم داد. احتمالاً قصدش هم همین بود.» اگرچه تریرویلر در این فاصله رمانی به اسم راز اَدِل را هم نوشته که پرفروش بوده، خودش هم باور دارد که کتاب خاطراتش در زندگی‌اش تأثیر گذاشته و حالا مدت‌هاست او، علاوه بر شریک زندگی سابق اولاند و بانوی اول سابق، نویسنده برای این لحظه متشکرم هم است. با این حال، او همیشه خودش را روزنامه‌نگار معرفی می‌کند و حالا با برای فرداها متشکرم خواسته همین موضوع را نشان دهد. این کتاب در واقع گزیده‌ای از نوشته‌های او در هفته‌نامه پاری‌مَچ است که بر آن‌ها مقدمه‌هایی طولانی نوشته و آنچه در همه این سال‌ها در جایگاه روزنامه‌نگار از سر گذرانده شرح می‌دهد. والری تریرویلر درباره انتشار این کتاب می‌گوید: «وقتی در سال 2017 رمانم منتشر شد، مردم به من می‌گفتند وای باز هم شما؟ خبری ازتان نبود...» و او اکنون با این کتاب خواسته از خودش خبر بدهد و بگوید زندگی‌اش فقط به دو سال حضور در الیزه خلاصه نمی‌شود. او سی سال است که در پاری‌مَچ روزنامه‌نگاری می‌کند. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools