نمی‌توانی روز مرا خراب کنی

کتاب صوتی

کتاب صوتی نمی‌توانی روز مرا خراب کنی

کتاب صوتی نمی‌توانی روز مرا خراب کنی

دوستان عزیز ماه آوا

از ابتدای مهرماه سال ۱۴۰۰ خرید محصولات ماه آوا تنها از طریق پلتفرمهای فروش کتاب صوتی امکان پذیر خواهد بود

اثری از
نویسنده الن کلین

52 راهکار برای متحول کردن زندگی

نام اصلی:

ناشر: نشر البرز

سال چاپ: 1397

شابک:

خلاصه:

نمی‌توانی روز مرا خراب کنی، کتابی روان شناختی- آموزشی است که با روایت داستان هایی از زندگی روزمره یاد می دهد نگذارید هیچ کس یا هیچ چیز روزتان را خراب کند. این کتاب پنجاه و دو فصل و هر فصل سه بخش دارد. بخش اول به شما هشدار می دهد که مثلا فلان اتفاق می تواند روزتان را خراب کند. در بخش دوم تمرین هایی برای روبرو شدن با آن شرایط می دهد و در نهایت در بخش سوم یاد می دهد چطور با دیدگاهی تازه به آن مسئله بنگرید. شما می توانید با به کارگیری راهکارهای این کتاب در برابر همه آدم های اطرافتان یا اتفاقاتی که می توانند از هر راه ممکن روزتان را خراب کنند، بایستید.

بشنوید:

هنرمندان:
صدابردار فروغ بهرامی
کارگردان رضا عمرانی
تهیه کننده راضیه هاشمی

مدت زمان اثر: 8 ساعت و 2 دقیقه

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

تازه‌های ماه‌آوا

نگاهی اجمالی به کتاب

“ این کتاب شما را موفق می‌کند، به همین سادگی! یک راهنمای کوچک صد صفحه‌ای که با خواندن آن می‌توانید به هر چیزی که در زندگی می‌خواهید، برسید. این کتاب پس از تحقیقات و مطالعات عمیق و گسترده‌ی «جو اسمار» نوشته شده است. روان‌درمان‌گرها و مشاوران زیادی هم در نوشتن آن به نویسنده کمک کرده‌اند. پس به این تیم حرفه‌ای و متخصص اعتماد کنید تا در زندگی شخصی، عاطفی و شغلی، به فردی موفق تبدیل شوید. این کتاب پر است از نکات کوچک و بزرگی که برای موفق شدن در زندگی باید آن‌ها را بدانید. ابزارها و راهکارهای این کتاب ساده و کاربردی هستند. خیلی زود یاد می‌گیرید که چطور سیاست‌مدارتر باشید و خوب و درست مذاکره کنید. هنر انتقاد کردن و انتقاد شنیدن را هم می‌آموزید. یاد می‌گیرید که چطور سروقت کارها را انجام دهید، از دیگران تقاضای کمک کنید، و انگیزه دهید و انگیزه بگیرید. حتی درباره‌ی شبکه‌سازی، زبان بدن و فریب نخوردن هم چیزهای زیادی یاد می‌گیرید. خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند که از تغییر نترسید و به آدمی ریسک‌پذیر و جسور تبدیل شوید، البته ریسک‌هایی منطقی و معقول. پس از خواندن این کتاب و اجرای راهکارهای آن می‌بینید که چقدر پویاتر شده‌اید، سراغ تجربه‌های جدید می‌روید و دیگر از اشتباه کردن نمی‌ترسید. تمام این مهارت‌ها می‌تواند زندگی شخصی و حرفه‌ای‌تان را متحول کند. ”

هرگز هرگزنویسنده: کالین هوورRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ چارلیز واین‌وود و سیلاس نش، از زمانی که یاد گرفتند راه بروند، بهترین دوست هم بودند. از سن چهارده‌سالگی عاشق هم شدند. امااز امروز صبح... کاملاً با یکدیگر غریبه هستند. اولین خاطرات‌شان، اولین دعوایشان و اولین لحظه‌ای که عاشق یکدیگر شدند... همه‌چیز را فراموش کرده‌اند. چارلیز و سیلاس باید باهم پرده از اتفاقی که برایشان افتاده است بردارند و دلیلش را بفهمند؛ اما هرچه بیشتر پیش می‌روند و بیشتر در مورد خوشان می‌فهمند... بیشتر برایشان این سؤال پیش می‌آید که چرا از همان ابتدا، رابطه‌شان را باهم شروع کردند؟ چارلی هرکاری می‌کند تا فراموش کند و سیلاس هرکاری می‌کند تا به‌یاد آورد... ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools