برف‌های کیلیمانجارو

کتاب صوتی

کتاب صوتی برف‌های کیلیمانجارو

خرید

10

ماهک

اثری از

روایتی عجیب از نبرد انسان و طبیعت

نام اصلی: The Snows of Kilimanjaro

ناشر: نشر چشمه

سال چاپ: ۱۳۸۰

شابک:

978-622-99445-6-1

خلاصه:

همینگوی در داستان برف‌های کیلیمانجارو درد و رنج مردی زخمی به نام هری را که پایش قانقاریا گرفته شرح داده‌است. او در این داستان دردهای مادی و معنوی هری را به تصویر کشیده و خاطرات گذشته‌اش را در لحظه‌های رهایی از درد بیان کرده‌است. این داستان تلفیقی از دردمندی آدمی و بی رحمی طبیعت است.

آنونس:

هنرمندان:
انتخاب موسیقی سروش اعتصامی
تهیه کننده راضیه هاشمی
صدابرداری و میکس آرش رستمی

تاریخ تولید اثر: اردیبهشت ماه 96

مدت زمان اثر: 1 ساعت و 12 دقیقه

در اصل داستان نه نمایش.اما آنچه می‌شنوید تجربه‌ای است تازه برای اجرای نمایشی بخش‌هایی از داستان که شخصیت‌های اصلی - مرد و زن - گفتگو می‌کنند.همینطور استفاده از افکت برای فضاسازی در همان لحظه.

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

تازه‌های ماه‌آوا

آویشن قشنگ نیستنویسنده: حامد اسماعیلیونRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ آویشن قشنگ نیست، مجموعه ای از شش داستان مستقل است که هر کدام یک راوی دارد. پنج مرد و یک زن جوان از نسل سوخته که کودکی و نوجوانی خود را در دهه 60 و پیامدهای جنگ هشت ساله گذرانده اند. وجه اشتراک این شخصیت ها محله ای است که همگی ساکن آن بوده اند و از همین رو داستان هایشان در نقاطی با هم تلاقی می کند. ”

نگاهی اجمالی به کتاب

“ پروفسورهسکتبل مدیرمدرسه پرایری که بطور اختصاصی آموزش فرزند اشخاص بلندپایه و ثروتمند را به عهده دارد سرآسیمه به آپارتمان هولمز می‌آید ودرخواست کمک می‌کند . پسر ده ساله دوک هولدرنس شب گذشته به شکل عجیب و غیرمنتظره‌ای ناپدید شده‌است وآبروی مدرسه و شخص دوک (که رابطه شخصی ناموفقی با همسرش داشته است) در خطر است. هولمز بلافاصله با همراهی دکتر واتسون خود را به مدرسه می‌رساند. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools