بر دیوار کافه

کتاب صوتی

کتاب صوتی بر دیوار کافه

خرید

15000

تومان

اثری از

جان‌گرفتن داستان یادداشت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های روی دیوار

نام اصلی: On The Cafe's Wall

ناشر: نشر ثالث

سال چاپ: ۱۳۹۴

شابک:

978-622-6386-34-0

دسته بندی: رمان/ هنری/ فلسفی

خلاصه:

داستان از زبان مردی روایت می‌شود که سال‌های جوانی را در پاریس به تحصیل در رشته‌ی سینما گذرانده است. او برای ما چگونگی ساخته شدن فیلمی را نقل می‌کند که از بیست اپیزود تشکیل شده است، ماجرای این بیست اپیزود همگی مستند و برگرفته از یادداشت‌های کوتاهی است که راوی داستان، آنها را بر دیوار کافه‌ای در پاریس دیده و یادداشت کرده است و سپس به سراغ تک تک افرادی رفته که آن یادداشت‌ها را نوشته‌اند و از آنان می‌خواهد در مقابل دوربین او داستان زندگی‌شان را تعریف کنند.
قلم خیال پرداز و شاعرانه احمدرضا احمدی این داستان‌ها و صاحبانشان را برای همیشه در ذهن و روحمان ثبت می‌کند.

بشنوید:

هنرمندان:
صدابرداری و میکس آرش رستمی
انتخاب موسیقی آرش رستمی
تهیه کننده راضیه هاشمی

تاریخ تولید اثر: مردادماه 1396

مدت زمان اثر: 5 ساعت و 33 دقیقه

بر دیوار کافه را نمی‌توان با معیارهای کلاسیک دانست.احمدرضا احمدی - با پیشینه قابل توجه در شعر - به سبک خاصی نکرده و در طیف گسترده‌ای ، از مستندگرایی تا پنهان ترین لایه‌های درون آدم ها،دست به نگارش زده‌است.در اجرای صوتی اثر هم با جدیت تلاش شده تا این ویژگی حفظ و لحن صمیمی و در عین حال بی‌پروای نویسنده حفظ شود.

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 5

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

امیرحسین تمجیدی

7 اسفند 1396 ساعت 03:33

باسلام خواستم خواهش بکنم که در اطلاعات کتاب مدت زمان اجرای صوتی رو هم ذکر کنید و همچنین می‌خواستم خواهش کنم که امکان پرداخت ارزی رو هم اضافه کنید. من در خارج از کشور هستم و تنها راهی که برای خرید محصولات شما دارم خرید اونها از طریق سایت طاقچه هست که متاسفانه تمام محصولات شما اونجا ارائه نمی‌شه. با تشکر

محسن کیاندوست

13 اسفند 1396 ساعت 13:14

زمان کارها به توضیحات اثر اضافه شد.

محسن کیاندوست

13 اسفند 1396 ساعت 10:14

با سلام و تشکر، مطلب شما به مدیریت مجموعه انتقال داده شد.

احمد غلامی

26 بهمن 1396 ساعت 18:14

اگر این امکان وجود داشته باشد که بتوان کل کتاب را از طریق یک لینک دانلود کرد خیلی خوب بود

محسن کیاندوست

27 بهمن 1396 ساعت 23:38

با تشکر از توجه شما.
به دلیل حجم بالای بعضی از کارها و برای دانلود راحت تر، به چند فایل تقسیم شده اند. پیشنهاد شما بررسی و امیدواریم در آینده پیشنهاد شما را عملی کنیم.

کتاب صوتی بینایی بینایی

ژوزه ساراماگو

کتاب صوتی بگذار دروغ بگویم بگذار دروغ بگویم

کلر مکینتاش

کتاب صوتی بندباز بندباز

ساسان حبیب‌وند

کتاب صوتی هرگز ترکم مکن هرگز ترکم مکن

کازوئو ایشی گورو

کتاب صوتی صبحانه در تیفانی صبحانه در تیفانی

ترومن کاپوتی

کتاب صوتی خالکوب آشوویتس خالکوب آشوویتس

هدر موریس

تازه‌های ماه‌آوا

عشق ورای ایماننویسنده: پائولو کوئیلوRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ کتاب عشق ورای ایمان موعظه‌ای است از زبانِ هنری دراموند اسکاتلندی که جهان را از برای یافتن معنای زندگی درنوردید و طولی نکشید که به دل دانست پاسخ سوالش همین‌جا در گوشه‌ی قلبش نهفته است. او زندگی خود را وقف تدریس علوم طبیعی در گلاسکو کرد، اما همواره برای جمعیت‌های کوچک مشتاق از عشق و بزرگداشت این ودیعه‌ی تابان می‌گفت. ”

هیچ‌کس کامل نیستنویسنده: هندری وایزینگرRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ این کتاب پیشنهادات عملی و سودمندی در زمینه بهبود روابط انسانی که برای بیشتر مردم کار دشواری است- ارائه می دهد. خواندن این کتاب را به ویژه به کسانی که در روابط و مناسبات زناشویی خود مشکلاتی دارند توصیه می کنم. دکتر ج. گلدن. استاد روانپزشکی دانشگاه کالیفرنیا پدران و مادران/همسران ناراضی و خرده گیر/مدیران/ افراد عصبانی/ کمال گرایان و آرزومندان روابط زناشویی بهتر همه به این کتاب نیازمندند. در حالی که به انتقاد نیاز داریم، از آن می ترسیم و فرار می کنیم «هیچکس کامل نیست» به ما می آموزد که چگونه انتقاد را بپذیریم و از آن بهره مند شویم. دکتر هندری وایزینگر از جمله روانشناسانی است که ثمره‌ی سالها آموزش، تحقیق و تجربه‌ی کلینیکی خود را با زبانی ساده به رشته‌ی تحریر کشیده است. او موضوع انتقاد را به شرح جامعی که در فهرست کتاب آمده است، مورد بحث و بررسی قرار داده و ابعاد مسأله را از زوایای گوناگون مورد توجه و تعمق قرار می‌دهد. طرح مسأله و شیوهی نگارش کتاب به‌نحوی است که خواننده‌ی علاقه‌مند، خواندن کتاب را مانند یک رمان شیرین و آموزنده دنبال می‌کند. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools